ברוך הבא אורח, הרשם או התחבר


הכלסטטוסיםתגובותשמותפרופילים

סטטוסים עם זוזו

יוצגו כאן סטטוסים שבתוכן שלהם יש את המילים זוזו.


סטטוס
Noa_Angel1 כתב/ה את הסטטוס:
הרב הראשי לא צריך להגיד לי לא לנשק מזוזות מאז שבסילבסטר נישקתי מזוזה אחת ומפה לשם קצת נסחפנו ועכשיו יש ספרון תהילים קטן שטוען שאני אבא שלו הבנתי שהכי טוב לי להתרחק

סטטוס
Appelboy7 כתב/ה את הסטטוס:
או שאין הרבה גמדים דתיים או שתעשיית המזוזות ממש גזענית

סטטוס
Noa_Angel1 כתב/ה את הסטטוס:
מיכל הקטנה בראיון נוסף: "קמתי משנצ עם דודא לקבוקים ולא ידעתי מה לעשות. התייעצתי עם הרב, אמר לי תחליפי מזוזות ולא עזר. אחר כך אמר לי 'שורש הבעיה הוא ברצון שלך לקבוקים. סעי תקני קבוקים'. ובאמת נסעתי לרמי לוי קניתי שש אריזות קבוקים, טחנתי שלוש במכה ועבר לי. ישועת השם כהרף עין".

סטטוס
Nifla_Po כתב/ה את הסטטוס:
אני רואה שיש דרישה להפוך נטל ראיה ולהכריז על כל רצח של יהודי בידי ערבי כלאומני אלא אם יוכח אחרת. השלב הבא של הטיעון: בואו נזרוק את כל הבנים הבכורים של הערבים לירקון כדי למנוע את הרצח הבא מראש. אל תשכחו לבדוק מזוזות על הדלתות שלא יתבלבלו אצלכם הא?

סטטוס
Appelboy7 כתב/ה את הסטטוס:
למה בעצם אין מזוזות בטעמים?

סטטוס
Nifla_Po כתב/ה את הסטטוס:
*חדר בקרת טראפיק של ווטסאפ* "בוס יש תזוזות חריגות בישראל, סרטון שמשותף במאסות אדירות" -עשר שניות אחר כך: "הו דה פאק איז הרזל אנד וור דה פאק איז הי?"

סטטוס
אנונימי/ת כתב/ה את הסטטוס:
מספרים שלפני כמה שנים, בעיירה לא גדולה, שודדים נכנסו לבנק ואחד מהם צעק: "אל תזוזו! הכסף שייך לבנק. החיים שייכים לכם" מיד כל הנוכחים במקום נשכבו על הריצפה בשקט ובלי פאניקה. זו דוגמה לאיך שניסוח נכון של משפט, יכול לגרום לכולם לשנות את תפיסת העולם שלהם. אחת הנשים נשכבה על הריצפה באופן פרובוקטיבי. השודד שניגש אליה אמר: "גברתי, זה שוד ולא אונס. בבקשה תתנהגי בהתאם" זו דוגמה לאיך שצריך להתנהג מקצוען: להתמקד במטרה. בזמן הבריחה מהבנק, השודד הצעיר (בעל תואר ראשון) אמר לזקן ביותר (שבקושי סיים בית ספר ייסודי): "היי, אולי נספור כמה שדדנו?" הזקן ענה לו: "אל תהיה טיפש. זה המון כסף. בוא נחכה שיגידו בחדשות כמה כסף נשדד מהבנק" זו דוגמה לאיך שנסיון חיים חשוב יותר מכל תואר. אחרי השוד, המנהל של הבנק אמר לרואה החשבון שלו: "בוא נתקשר למשטרה. רואה החשבון אמר: "חכה, לפני שנעשה את זה בוא נוסיף לסכום השוד את ה-800 אלף שהעברנו לעצמנו לפני כמה חודשים ונגיד שגם אותם גנבו" זו דוגמה לניצול הזדמנויות. למחרת דיווחו שהבנק נשדד על סכום של 3 מליון. השודדים ספרו את הכסף אבל גילו רק מליון אחד. השודדים התחילו לרטון: "סיכנו את החיים שלנו בשביל מליון אחד, בזמן שהנהלת הבנק שדדה 2 מליון ולא מצמצו בכלל. אולי עדיף ללמוד איך עובדת המערכת, במקום להיות שודד רגיל?" זו דוגמה לאיך שידע יכול להיות שימושי יותר מכוח. תן לבן אדם אקדח, והוא יכול לשדוד בנק. תן לבן אדם בנק, והוא יכול לשדוד את כולם.

סטטוס
אנונימי/ת כתב/ה את הסטטוס:
כשאני לא שיכור: השתגעתם?! לרקוד? אני לא יודע איך. כשאני שיכור: זוזו זוזו! אני מביא את הגשם!



שותפים שלנו: עוקבים באינסטגרם, שאלות ותשובות, דייטים והכרויות