ברוך הבא אורח, הרשם או התחבר


הכלסטטוסיםתגובותשמותפרופילים

סטטוסים עם עבד

יוצגו כאן סטטוסים שבתוכן שלהם יש את המילים עבד.


סטטוס
Appelboy7 כתב/ה את הסטטוס:
חייב להחמיא. בשבע בבוקר הרופא המליץ לעשות בדיקת קורונה. בעשר הבקשה אושרה ותיאמתי בדיקה במתחם היבדק וסע לשעה 11:30. הקדמתי כי אני מפחד למות ועשיתי אותה כבר ב-11:20. הכל עבד כמו שעון שוויצרי, למרות שאני בטוח שהמוצא של השעון לא מעיד על דיוק. בכל מקרה חמישה עטלפים בסולם ההיפוכונדרים.

סטטוס
Appelboy7 כתב/ה את הסטטוס:
נזכרתי שפעם הייתי בחתונה של מישהי מהמשרד הקודם שעבדתי בו והיו שם כמה אתיופים אז צחקתי שבטח עוד מעט יבוא גם עידן רייכל. מה מסתבר? לא ידעתי אבל היא התחתנה עם התאורן של עידן רייכל ובחופה עידן רייכל שר, והאתיופים שראיתי בקבלת פנים, היו חלק מהלהקה שלו.

סטטוס
Nifla_Po כתב/ה את הסטטוס:
בעולם שבו כדורגלן בן 28 ששוכב עם קטינות בנות 15 הוא הנרדף שהוטעה במצגי שווא שהן בגירות, מוביל המחאה של ״באים לבנקאים״ הוא עבד של אינטרסנטים לבנים שרוצים לשמר את מוקדי הכוח שלהם. קלאסיק 2020

סטטוס
Nifla_Po כתב/ה את הסטטוס:
הבנאדם (לכאורה) שהפעם האחרונה שהוא עבד (לכאורה) הייתה בהרצאה אצל מכחישת שואה הונגריה, צוחק על אחד האנשים הכי מוכשרים במקצוע שלהם בישראל על-רקע פיטוריו, צפו:

סטטוס
Nifla_Po כתב/ה את הסטטוס:
רגעים של אבק כוכבים ברעננה: ביקשתי כרגע מעודד מנשה להתקדם קצת כדי שאוכל לחנות לא באדום לבן על רחוב צדדי לאחוזה. מצטער בדיעבד שלא שרתי לו ״מר כ. ביקש להוריד ת׳הנדברקס, מר כ. ביקש להזיז קצת ת׳אוטו״. פעם הבאה.

סטטוס
Nifla_Po כתב/ה את הסטטוס:
שומע את סמוטריץ׳ רושף על היועמ״ש ושזו שערוריה שהוא התנגד להגן על חוק ההסדרה בבג״צ כי הוא בהגדרת תפקיד מגן על הממשלה. אני בטוח שהוא היה אומר אותו דבר על מצב של חוק יציר כפיה של ממשלה ליברלית שמכשירה בדיעבד נישואין אזרחיים בין כל המינים והדתות על דרך ביטול מוסד הרבנות. בדוק.

סטטוס
Noa_Angel1 כתב/ה את הסטטוס:
מחאת המכנסיים מזכירה לי שבחטיבה לא הרביתי להסתובב במכנסיים קצרים כי התבאסתי שיש לי רגליים מאוד שדופות ולבנבנות. בדיעבד אני מצטערת שאף אחד לא היה שם כדי להגיד לי שהגוף שלי יפהפה כמו שהוא ושימות העולם. שמחה שאני יכולה לדבר על זה פה ולהוציא מזה (בהערכה גסה) כ-150 לייק. תודה חברים

סטטוס
Liatonly כתב/ה את הסטטוס:
עד לפני חודש עבדת יום כן יום לא בפלאפל, איך הפכת להיות יבואן ומשווק רשמי של מסכות N95?!?

סטטוס
AflaloMotti כתב/ה את הסטטוס:
לפני 10 שנים עבדתי בסופר, איזה מטומטם שעזבתי

סטטוס
אנונימי/ת כתב/ה את הסטטוס:
תמיד כשיש הפסקת חשמל של שניה זה יקרה אחרי שעבדת שעות על המחשב ולא שמרת.

סטטוס
אנונימי/ת כתב/ה את הסטטוס:
פעם עבדתי בדואר באה אלי בחורה כוסית אומרת לי תגיד אפשר בול ? אמרתי לה בשבילך אפילו 2

סטטוס
Nifla_Po כתב/ה את הסטטוס:
בעשור האחרון: -עשיתי תואר באוניברסיטה העברית אבל עושה רושם שלא למדתי כלום -הסתובבתי בדירות ומטוסים פרטיים של מילארדרים -טסתי עם אמא ואבא למלא מקומות בחינם -עבדתי בכאילו ב״שורת הדין״ -החלטתי להישאר לגור בבית ולחסוך קצת -רבתי עם מלא אנשים באינטרנט -המצאתי לפרשני טלוויזיה כינויים

סטטוס
BomBoris כתב/ה את הסטטוס:
אוקיי, אז לאחרונה אני חונה ליד השכן שלי, שיש לו אוטו כמעט זהה לשלי. הבן שלו כל כמה זמן מנקה את האוטו בשבילו. תנחשו מי התבלבל וכעת יש לי אוטו נקי? #התוכנית_עבדה!

סטטוס
james_b25 כתב/ה את הסטטוס:
איך אהוד יערי יודע הכל בדיעבד, זה מדהים

סטטוס
BccYael כתב/ה את הסטטוס:
הייתי מתה לקרוא אותו כותב על מה שבנינו, אבל הוא מכותבי הבדיעבד,אז אוותר

סטטוס
Noa_Angel1 כתב/ה את הסטטוס:
ליברמן: אני לא שמאל אני: בסדר גמור אז כדי להוכיח שאתה עדיין ימין עליך להרוג שני ערבים וחתול ליברמן: למה חתול אני: התקב ליברמן: הם פשוט כאלה חיות מדהימות הנה תראי תמונות של נושי שלי אוחחח על הדבר היפה הזה אני מת מה זה הפרווה הזאת אין אין אני עבד נרצע שלו 3> 3> אני: ליברמן: פאק /:

סטטוס
Nifla_Po כתב/ה את הסטטוס:
תרשו לי לא להתרגש מהמפגש המיוחצן של כל הצמרת המשפטית המורכבת מעורכי הדין הכי משפיעים במשק בגלל המתקפה על מערכת המשפט. מלבד היותם נוגשי עבדים מודרניים, הם התעוררו מאוחר מדי בעיקר בגלל החשש שהכיס שלהם ייפגע ופחות בגלל הדאגה לזולתשותפים שלנו: עוקבים באינסטגרם, שאלות ותשובות, דייטים והכרויות